Kontakt

Recepcja

w związku z awarią sieci telefonicznej uruchomiony został tymczasowy numer telefonu/fax:
+48 85 77 77 814

e-mail: info@sukcesgroup.pl
tel: +48 85 87 84 700
fax: +48 85 87 84 711

Dział handlowy

Elżbieta Arciszuk
Specjalista do spraw sprzedaży
Region zachodni

e.arciszuk@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 716

Piotr Grunwald
Przedstawiciel regionu
Region zachodni

p.grunwald@sukcesgroup.pl
T: +48 603 852 292

Joanna Kułak
Specjalista do spraw sprzedaży
Region centralny

j.kulak@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 713

Paweł Dziurdziak
Przedstawiciel regionu
Region centralny

p.dziurdziak@sukcesgroup.pl
T: +48 603 850 941

Ada Łapińska
Specjalista do spraw sprzedaży
Region południowo-wschodni

a.lapinska@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 718

Łukasz Siwek
Przedstawiciel regionu
Region południowo-wschodni

l.siwek@sukcesgroup.pl
T: +48 603 850 519

Agnieszka Zbierajewska
Specjalista do spraw sprzedaży
Region południowo-zachodni

a.zbierajewska@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 715

Adrian Stachurski
Przedstawiciel regionu
Region południowo-zachodni

a.stachurski@sukcesgroup.pl
T: +48 603 850 022

Emilia Jaroszewicz
Specjalista do spraw sprzedaży
Region północny

e.jaroszewicz@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 722

Grzegorz Dolat
Przedstawiciel regionu
Region północny

g.dolat@sukcesgroup.pl
T: +48 603 850 086

Olga Gryko
Specjalista do spraw sprzedaży
Eksport

o.gryko@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 714
skype: sukcesexport.poland

Irena Szum
Koordynator działu handlowego

i.szum@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 712

Regiony

REGION CENTRALNY
podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie
REGION POŁUDNIOWO – WSCHODNI
małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
REGION POŁUDNIOWO – ZACHODNI
dolnośląskie, opolskie, śląskie
REGION PÓŁNOCNY
zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
REGION ZACHODNI
lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Dział techniczny

e-mail: serwis@sukcesgroup.pl
T: +48 85 87 84 734 od 8:00 do 16:00 (Pn-Pt)
kom: +48 603 850 497 – 24h/7

Dane firmy

Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j.
ul. Produkcyjna 2, 16-010 Wasilków
NIP: 9661758827