Akcesoria do automatyki bram

2019-07-25 08:58   |   Views 840

Marka TenPilot rośnie w siłę.
 
Wprowadzamy kolejne produkty do oferty: zaczynając od pilotów przez centrale a kończąc na lampie sygnalizacyjnej.

Nowe modele pilotów breloków nie będą dużym zaskoczeniem, ale piloty samochodowe czy ścienne są absolutną nowością w naszej ofercie.

Pilot samochodowy to idealne rozwiązanie dla osób, które żyją w ciągłym biegu i nie chcą skupiać swojej uwagi i tracić czasu na poszukiwanie pilota do bramy w aucie, torebce czy plecaku. Piloty te zakładamy na osłonę przeciwsłoneczną, dzięki temu zawsze wiemy gdzie jest miejsce naszego nadajnika – czyli na wyciągnięcie ręki.

Aby zbudować kompletny system do automatyzacji bramy garażowej, powinniśmy również zaopatrzyć się w piloty ścienne dostępne w 3 wariantach: 1 i 3 – kanałowy oraz 2 – kanałowy z klawiaturą. Takie rozwiązanie umożliwi zaprogramowanie napędu za pomocą kodu znanego tylko Tobie i Twoim najbliższym.

Wprowadzamy też dwa modele centrali 1 oraz 4 – kanałową. Dzięki urządzeniu możesz połączyć bramę wjazdową z garażową i sterować nimi za pomocą jednego pilota.

Przyda się również sygnalizacja ostrzegawcza, która w półmroku pokaże moment zamykania i otwierania bramy. Nasza lampa sygnalizacyjna jest jednym z podstawowych elementów bezpieczeństwa automatyki bramowej. Światło LED pozwala na długą żywotność urządzenia, a co za tym idzie wieloletnią pracę lampy. Dodatkowo cechuje się ona wbudowanym przerywaczem oraz możliwością montażu na dwóch płaszczyznach – poziomej oraz pionowej.
 
Sprawdź nasz konfigurator i stwórz odpowiedni zestaw pasujący do Twojej bramy – konfigurator
 

 

 


 
strzałka-01 Sprawdź napędy garażowe
 
strzałka-01 Sprawdź szyny
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie piloty
 
strzałka-01 Sprawdź akcesoria
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie centralki
»
«