Boczki PCV rolety zewnętrznej iCover®

2023-08-24 10:05   |   Views 368

Boki iCover® to wszechstronne komponenty, które doskonale wpisują się w potrzeby rynku rolet aluminiowych. Dostępne są w rozmiarach 180, 165 oraz 150 mm. Dzięki nim zyskasz efektywność i oszczędność przestrzeni magazynowej. Boki iCover® mogą pełnić funkcję boków zewnętrznych rolet podtynkowych, boków podziałowych do skrzynek oraz boków zewnętrznych rolet naściennej. To rozwiązanie daje swobodę w kreowaniu różnych wariantów.

Wsporniki do listew rewizyjnych to odpowiedź na potrzeby sprawnej inspekcji i konserwacji. Zapewniają stabilne podstawy dla listew rewizyjnych, umożliwiając łatwy dostęp do wnętrza skrzynki. Dzięki nim proces inspekcji i napraw staje się prostszy, co przekłada się na efektywność i wydajność.

Dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty, dostarczając Państwu produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Boki iCover® oraz wsporniki do listew rewizyjnych to kolejny krok w tym kierunku. Zapraszamy do skorzystania z tych nowych, innowacyjnych rozwiązań.


 
strzałka-01 Boczki PCV rolety zewnętrznej
 
»
«