Yooda Smart Control

2015-02-24 11:20   |   Views 595

Szanowni Klienci,

informujemy, że aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Można to zrobić bezpośrednio ze strony bądź z poziomu smartfona wpisując hasło: YOODA Smart Control.

***

– Centrala sterująca do inteligentnego domu

Centrala YOODA Smart Control służąca integracji domowego systemu automatyzacji w jednym poręcznym urządzeniu sterowanym bezprzewodowo z poziomu smartphone’a bądź tabletu. Łatwa w instalacji centrala o niewielkich rozmiarach bazuje na domowej sieci Wi-Fi, tym samym pozwala osiągnąć dobry zasięg przy sterowaniu roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi, firanami i zasłonami, jak również oświetleniem domu i ogrodu, markizami, systemem nawadniania, bramą garażową lub wjazdową i nie tylko.

Specjalna aplikacja pozwala na szybkie i intuicyjne zaprogramowanie nawet skomplikowanych scenariuszy, dzięki którym np. rolety mogą się otwierać o dowolnie wybranej porze. Aplikacja jest intuicyjna i dostępna nieodpłatnie także z najnowszymi aktualizacjami. Dzięki dostępności do zabezpieczonych serwerów, użytkownik ma możliwość sterowania centralą z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy, że połączy się z Internetem.

Sprawdź szczegóły oferty!


 
strzałka-01 Inteligentny dom
»
«