Centralka YOODA Smart Home w wersji mini

2020-05-07 10:14   |   Views 350

Zintegrowany system do automatyzacji urządzeń znajdujących się w budynku i jego najbliższym otoczeniu, znacznie ułatwia naszą codzienność. To może potwierdzić grono zadowolonych użytkowników centrali YOODA Smart Home 2.

 

Dziś prezentujemy Centralę w wersji mini – YOODA Smart Home USB. Jest to nowoczesny system do sterowania inteligentnym domem, który jest oparty na komunikacji dwukierunkowej. Centrala YSH USB, dedykowane napędy dwukierunkowe oraz dobrze już znana aplikacja pozwalają na sterowanie automatyką domową za pomocą tabletu czy też telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja dwukierunkowa pozwala na otrzymanie sygnału zwrotnego o wykonanej czynności, dzięki czemu wiemy jakie rzeczywiste położenie mają nasze urządzenia.

 
Centrala w wersji mini – YOODA Smart Home USB

Za pomocą YSH USB możemy sterować roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi, żaluzjami, markizami, screenami , bramami firanami i zasłonami. Używając zaś systemu IFTTT, możemy zintegrować również system alarmowy, ochrony pożarowej, czujniki pogodowe czy detektor ruchu. Dodatkowo centrala kompatybilna jest z aplikacją do sterowania Google Home, asystentem głosowym Google Assistant oraz usługą głosową Amazona – Alexa.

znaczek robaczek-01

GOOGLE P_PL
Pobierz a App Store-01
 

 
strzałka-01 System YOODA Smart Home

»
«