Napędy do bram garażowych

2019-06-27 08:50   |   Views 504

Od dziś możesz zautomatyzować całą swoja przestrzeń u nas !!! Wprowadzamy nową markę TenPilot, dedykowaną do automatyzacji bram.
Napędy garażowe do bram segmentowych oraz uchylnych to pierwsza grupa produktowa jaka znajdzie się w ofercie nowej marki. Dodatkowo w portfolio TenPilot znajdziemy oczywiście szyny, piloty do sterowania bramami garażowymi oraz inne akcesoria, niezbędne do zautomatyzowania naszej bramy.

Seria napędów UNIVERSAL, która od dziś dostępna jest w sprzedaży, to trzy napędy o różnych prędkościach i siłach. Na tle innych standardowych napędów wyróżniają się ogromną ilością funkcji dodatkowych: regulacją siły przeciążenia i prędkości, oświetleniem, automatycznego ustawiania siły otwierania i zamykania, ustawiania maksymalnej ilości zaprogramowanych pilotów czy sygnalizacji konserwacji. Napędy wyposażone są w system przeciążenia, dzięki któremu brama zatrzyma się lub cofnie wyczuwając na swojej drodze przeszkodę.

Bogata oferta szyn pozwoli na idealne dopasowanie jej do posiadanej bramy. Szyny występują w pięciu długościach oraz dwóch wariantach z łańcuchem lub paskiem.

Do oferty pilotów TenPilot wprowadzamy 2 rodzaje pilotów breloków o charakterystycznym wyglądzie. Pilot 4-kanałowy TP14 oraz pilot 3-kanałowy TP16 z komunikacją zwrotną, który pokazuje aktualny status bramy.
 
Będziemy sukcesywnie poszerzać ofertę marki TenPilot, aby każdy mógł skomponować sobie idealny zestaw do automatyzacji bram. Zapraszamy do śledzenia nowości produktowych.
 

aktualnosc główne

 

 

szyna A
TP16_3Rk

 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie napędy
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie szyny
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie piloty
»
«