Napędy do bram skrzydłowych i szlabany

2019-12-19 09:30   |   Views 753

Marka TenPilot staje się kompletną marką dedykowaną do automatyzacji wszelkiego rodzaju bram i szlabanów.

Dziś wprowadzamy do oferty kolejne produkty: napędy do bram skrzydłowych i szlabany.

Jeśli ktoś nie ma miejsca na zamontowanie bramy przesuwnej, jego podjazd jest wąski i długi, idealnym rozwiązaniem staje się brama skrzydłowa. Napędy TenPilot dedykowane do bram skrzydłowych wyposażone są w kilka niezbędnych funkcji takich jak: automatyczne zamykanie bramy, regulacja przeciążenia, częściowe otwarcie bramy, miękki start/stop czy też ręczne rozłączanie napędu. Oprócz klasycznych napędów śrubowych wprowadzamy również napęd z ramieniem łamanym, który jest prostszy w montażu i możemy go umieścić na szerokich słupach.
Na start wprowadzamy również zestawy do kompletnej automatyzacji bramy skrzydłowej z pilotami, fotokomórką oraz lampą sygnalizacyjną – SPRAWDŹ.

 
ZESTAW TP350 do bramy skrzydłowej
 

Szlabany montowane są  najczęściej przy budynkach użyteczności publicznej, wjazdów do firm, na parkingach i osiedlach strzeżonych – zastosowanie ich jest ogromne. Wprowadzamy dwa rodzaje napędów do szlabanów: standardowe i napędy typu Speed, gdzie czas podnoszenia wynosi zaledwie 0,9 s.

Dodatkowo, aby stworzyć kompletny szlaban wprowadziliśmy cztery długości ramion: 3, 4 , 5 i 6 dzięki czemu z łatwością możemy dopasować go do każdego wjazdu.

 
Napęd szlabanu TP3009 Speed i 3 metrowe ramię szlabanu

 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie napędy do bram skrzydłowych
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie napędy do szlabanów
 
strzałka-01 Sprawdż wszystkie ramiona do szlabanów
 
»
«