Nowe napędy, piloty i widgety

2020-10-15 11:25   |   Views 234

Tak jak zapowiadaliśmy – wprowadzamy kolejne nowości. Tym razem produkty, które wzbogacą nasz dwukierunkowy system do automatyzacji domu YOODA Smart Home2.

 

Napędy 35RS i 45RS to napędy z wbudowanym odbiornikiem radiowym i komunikacją dwukierunkową. To co ważne – napędy posiadają bardzo precyzyjne mechaniczne wyłączniki krańcowe.

 

Kolejna nowość to piloty MAGNETIC ECO YSH – to już dobrze znana seria pilotów do sterowania automatyką domową w odsłonie dwukierunkowej. Nowa linia to dwa nadajniki z programatorem czasowym (1 oraz 5-kanałowy) oraz dwa w wersji standardowej (1 oraz 15-kanałowy). Przypominamy, że piloty do sterowania napędami 2-kierunkowymi nie przekazują sygnału o wykonanej czynności. Aby otrzymywać takie informacje, należy dołączyć napędy dwukierunkowe do naszego systemu YOODA Smart Home 2 i sterować nimi za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca na świecie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową produktów.

 

Jednocześnie informujemy, że w naszej aplikacji YOODA Smart Home 2 dla urządzeń z systemem Android są już dostępne widgety grupy oraz scenariusza, które pozwolą jeszcze łatwiej kierować napędami. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji aplikacji!

 
znaczek robaczek-01

GOOGLE P_PL
Pobierz a App Store-01
 

 
strzałka-01 Napędy rurowe dwukierunkowe
 
strzałka-01 Piloty do napędów dwukierunkowych
 
strzałka-01 System YOODA Smart Home

»
«