Historia

W.Dziemianczuk z bialym paskiem

Włodzimierz Dziemiańczuk

Pomysł, by zaistnieć
w tej branży sięga czasów, kiedy to w Polsce po zmianach ustrojowych w latach 90-tych powstawało wiele firm, m.in. sprzedających okna i bramy garażowe. Wówczas Włodzimierz Dziemiańczuk założył firmę o korzeniach ślusarskich, później zaś oferującą również bramy garażowe, rolety zewnętrzne i okna. W firmie swojego ojca pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał młody, przyszły właściciel Sukcesu, Grzegorz Dziemiańczuk, zajmując się tam sprzedażą m.in. gotowych rolet. Szybko dostrzegł on potrzebę dystrybucji poszczególnych elementów składowych firmom podobnym do firmy ojca. Z początkiem 1997r. rozpoczęła swoją samodzielną działalność firma Sukces. Początkowo była to jednoosobowa działalność, a z biegiem lat stała się spółką obsługującą odbiorców krajowych i zagranicznych w rozwijającej się dynamicznie branży osłon okiennych.

 

 

Początek działalności
to 2-3 osobowa ekipa i krok po kroku zdobywanie zaufania kolejnych odbiorców. Asortyment elementów składowych rolet zewnętrznych z każdym rokiem był wzbogacany o nowe towary i nowoczesne rozwiązania. Firma, bazując początkowo na dystrybucji i odsprzedaży poszczególnych elementów, szybko rozpoczęła wdrażanie własnych linii produkcyjnych. Jednym z pierwszych produktów, powszechnie niegdyś stosowanym i bardzo cenionym przez naszych odbiorców do dzisiaj, był zamek (rygiel) automatyczny.

 

Od samego początku stawialiśmy na inwestycje
w zaplecze sprzętowe i w rozwój kompetencji naszych pracowników. Determinacja i wiara w sukces spowodowały, że udało nam się przetrwać gorsze okresy dla branży, a otwarcie na potrzeby rynku, dopasowywanie się do potrzeb naszych Klientów i szukanie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań sprawiło, że wciąż umacniamy naszą pozycję w segmencie dostawców komponentów, napędów i sterowań do rolet. Ciągłemu rozwojowi firmy towarzyszyła ewolucja wizerunku reprezentowana między innymi przez logo firmy.

STG_historia_logo

Ewolucja logo Sukces Technology Group