O nas [stary]

Sukces Technology Group jest firmą rodzinną
o wieloletnim doświadczeniu. Od 2014 roku główna siedziba z częścią biurową oraz produkcyjno-magazynową znajduje się w Wasilkowie k. Białegostoku. Właścicielami spółki są Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk.

zarzad_biuro_razem

Działalność przedsiębiorstwa
to oferowanie kompleksowych rozwiązań dla instalatorów oraz producentów rolet – począwszy od komponentów do produkcji i montażu, a na zaawansowanym systemie automatyzacji kończąc. Firma może się pochwalić doświadczoną w branży kadrą, która oferuje najwyższy poziom doradztwa i serwisu technicznego.

 

Misją naszej firmy jest
dostarczanie producentom i instalatorom rolet nowoczesnych półproduktów i systemów automatyzacji, które podniosą wygodę ich pracy oraz komfort życia użytkowników ceniących bezpieczeństwo jak również nowoczesność.

 

Struktura właścicielska
i wprowadzany przez firmę kompleksowy system zarządzania jakością (TQM) uczyniły nas członkiem stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych.

DrukowanieIFR_www

Ciągłe szkolenie się pozwala nam doskonalić proces wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji zarządzania procesowego. Firmę w tych działaniach wspiera prof. Andrzej Blikle – specjalista w dziedzinie wdrażania procesowego zarządzania jakością w przedsiębiorstwach rodzinnych.

2