O nas

Sukces Technology Group jest jedną z pięciu wiodących firm w Europie, która oferuje kompleksowe rozwiązania instalatorom oraz producentom rolet. Proponujemy naszym odbiorcom szereg innowacyjnych elementów składowych rolet oraz najlepsze rozwiązania z zakresu technologii inteligentnych domów, poprawiając tym samym komfort życia klientów z całego świata.
Firma Sukces Technology Group
została założona na początku lat 90-ych w Białymstoku. Od samego początku działając w branży B2B dostarczała komponenty do produkcji i montażu rolet, a później również automatykę do osłon zewnętrznych i wewnętrznych. Dzisiaj Sukces Technology Group to cztery marki, asortyment składający się z ponad dwóch tysięcy produktów, nowoczesna produkcja i magazyn w nowej siedzibie w Wasilkowie (k. Białegostoku) oraz własna flota samochodowa.

Cztery marki
skupiają w sobie cztery grupy produktowe:
MOOVEN – komponenty do produkcji i montażu rolet,
YOODA – napędy i sterowania do automatyzacji osłon zewnętrznych – rolet, markiz, bram,
Cortino – napędy i sterowania do automatyzacji osłon wewnętrznych – rolet tekstylnych, firan i zasłon, a także oświetlenia,
TenPilot – inteligentne piloty kopiujące w formie breloków.


Sukces Technology Group jest firmą rodzinną
o wieloletnim doświadczeniu. Od 2014 roku główna siedziba z częścią biurową oraz produkcyjno-magazynową znajduje się w Wasilkowie k. Białegostoku. Właścicielami spółki są Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk.

Działalność przedsiębiorstwa
to oferowanie kompleksowych rozwiązań dla instalatorów oraz producentów rolet – począwszy od komponentów do produkcji i montażu, a na zaawansowanym systemie automatyzacji kończąc. Firma może się pochwalić doświadczoną w branży kadrą, która oferuje najwyższy poziom doradztwa i serwisu technicznego.

Misją naszej firmy jest
dostarczanie producentom i instalatorom rolet nowoczesnych półproduktów i systemów automatyzacji, które podniosą wygodę ich pracy oraz komfort życia użytkowników ceniących bezpieczeństwo jak również nowoczesność.

Struktura właścicielska
i wprowadzany przez firmę kompleksowy system zarządzania jakością (TQM) uczyniły nas członkiem stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych. Ciągłe szkolenie się pozwala nam doskonalić proces wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji zarządzania procesowego. Firmę w tych działaniach wspiera prof. Andrzej Blikle – specjalista w dziedzinie wdrażania procesowego zarządzania jakością w przedsiębiorstwach rodzinnych.

Historia
Pomysł by zaistnieć w tej branży sięga czasów, kiedy to w Polsce po zmianach ustrojowych w latach 90-tych powstawało wiele firm, m.in. sprzedających okna i bramy garażowe. Wówczas Włodzimierz Dziemiańczuk założył firmę o korzeniach ślusarskich, później zaś oferującą również bramy garażowe, rolety zewnętrzne i okna. W firmie swojego ojca pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał młody, przyszły właściciel Sukcesu, Grzegorz Dziemiańczuk, zajmując się tam sprzedażą m.in. gotowych rolet. Szybko dostrzegł on potrzebę dystrybucji poszczególnych elementów składowych firmom podobnym do firmy ojca. Z początkiem 1997r. rozpoczęła swoją samodzielną działalność firma Sukces. Początkowo była to jednoosobowa działalność, a z biegiem lat stała się spółką obsługującą odbiorców krajowych i zagranicznych w rozwijającej się dynamicznie branży osłon okiennych.

Początek działalności
to 2-3 osobowa ekipa i krok po kroku zdobywanie zaufania kolejnych odbiorców. Asortyment elementów składowych rolet zewnętrznych z każdym rokiem był wzbogacany o nowe towary i nowoczesne rozwiązania. Firma, bazując początkowo na dystrybucji i odsprzedaży poszczególnych elementów, szybko rozpoczęła wdrażanie własnych linii produkcyjnych. Jednym z pierwszych produktów, powszechnie niegdyś stosowanym i bardzo cenionym przez naszych odbiorców do dzisiaj, był zamek (rygiel) automatyczny.

Od samego początku stawialiśmy na inwestycje
w zaplecze sprzętowe i w rozwój kompetencji naszych pracowników. Determinacja i wiara w sukces spowodowały, że udało nam się przetrwać gorsze okresy dla branży, a otwarcie na potrzeby rynku, dopasowywanie się do potrzeb naszych Klientów i szukanie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań sprawiło, że wciąż umacniamy naszą pozycję w segmencie dostawców komponentów, napędów i sterowań do rolet. Ciągłemu rozwojowi firmy towarzyszyła ewolucja wizerunku reprezentowana między innymi przez logo firmy.