O nas

Sukces Technology Group to solidna firma ze zdecydowanie ugruntowaną pozycją na rynku. Jako jedna z pięciu wiodących w Europie, Sukces Technology Group oferuje nowoczesne, profesjonalne i w pełni kompleksowe rozwiązania dedykowane instalatorom oraz producentom rolet.
Naszym Odbiorcom proponujemy szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, bogatą ofertę elementów składowych i komponentów rolet oraz najlepsze możliwości z zakresu technologii inteligentnych domów. Każdy oferowany przez nas produkt i każde prezentowane przez nas rozwiązanie to lepsza jakość życia i więcej komfortu w codzienności Klientów na całym świecie.
Misja Sukces Technology Group
Misją Sukces Technology Group jest dostarczanie producentom oraz instalatorom osłon okiennych, nowoczesnych półproduktów i systemów automatyzacji najwyższej jakości. Chcemy, aby nasze produkty podniosły komfort życia i zapewniły wygodę ich finalnych użytkowników, a także spełniły oczekiwania osób ceniących bezpieczeństwo i innowacyjność.

Sukces Technology Group – doświadczenie, innowacyjność, rozwój
Firma Sukces Technology Group została założona na początku lat 90. w Białymstoku. Od samego początku naszej działalności w segmencie B2B specjalizowaliśmy się w dostawach wysokiej jakości komponentów do produkcji i profesjonalnego montażu rolet. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o systemy automatyzacji do osłon zewnętrznych i wewnętrznych. Wszystkim naszych działaniom niezmiennie towarzyszy chęć doskonalenia oferty, rozwijania firmy i budowania Sukcesu na doświadczeniu zdobywanym przy najbardziej wymagających realizacjach.
Dzisiaj Sukces Technology Group to cztery renomowane marki, asortyment składający się z ponad dwóch tysięcy produktów, nowoczesna produkcja i magazyn w nowej siedzibie w Wasilkowie (k. Białegostoku) oraz własna flota samochodowa.


Sukces Technology Group to firma rodzinna
Jako firma rodzinna o wieloletnim doświadczeniu, w Sukces Technology Group cenimy sobie takie wartości jak zaufanie, lojalność, rzetelność i zaangażowanie. Każdy nasz zawodowy sukces to sukces całej firmy, a przede wszystkim efekt w postaci doskonałego produktu dla naszych Odbiorców.
Właścicielami spółki są Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk. Struktura właścicielska oraz wprowadzany przez firmę kompleksowy system zarządzania jakością (TQM) uczyniły nas członkiem stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych. Nieustanne szkolenia, rozwój oraz podnoszenie kompetencji pozwalają nam doskonalić proces wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji zarządzania procesowego. Firmę w tych działaniach wspiera prof. Andrzej Blikle – specjalista w dziedzinie wdrażania procesowego zarządzania jakością w przedsiębiorstwach rodzinnych.

Historia firmy
Pomysł, by zaistnieć w branży sięga czasów, kiedy to w Polsce po zmianach ustrojowych w latach 90. powstawało wiele firm, m.in. sprzedających okna i bramy garażowe. Wówczas Włodzimierz Dziemiańczuk założył firmę o korzeniach ślusarskich, później zaś oferującą również bramy garażowe, rolety zewnętrzne i okna. W firmie swojego ojca pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał przyszły właściciel Sukces Technology Group, Grzegorz Dziemiańczuk, zajmując się wówczas sprzedażą.
Dostrzeżenie przez przyszłego właściciela firmy, potrzeby dystrybucji poszczególnych elementów składowych firmom, podobnym do firmy ojca zaowocowało rozpoczęciem samodzielnej działalności. Firma jednoosobowa, jaką na początku była Sukces Technology Group, z czasem przekształciła się w spółkę obsługującą odbiorców krajowych i zagranicznych w rozwijającej się dynamicznie branży osłon okiennych.
Firma szybko rozpoczęła wdrażanie własnych linii produkcyjnych. Jednym z pierwszych produktów, powszechnie niegdyś stosowanym i bardzo cenionym przez naszych odbiorców do dzisiaj, był zamek (rygiel) automatyczny.

Niezmienne stawiamy na inwestycje
Od początku naszej działalności inwestujemy w zaplecze techniczne, sprzęt, a przede wszystkim w rozwój kompetencji naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku, dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i zawsze szukamy jak najbardziej kompleksowych rozwiązań.

Jak działamy?
Działalność Sukces Technology Group to dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla instalatorów oraz producentów rolet – począwszy od komponentów do produkcji i montażu, a na zaawansowanym systemie automatyzacji kończąc. Nasza znakomicie wyszkolona i doświadczona w branży kadra, to gwarancja najwyższego poziomu doradztwa i serwisu technicznego.

Sukces Technology Group to 4 marki
Cztery renomowane marki skupiają w sobie cztery grupy produktowe, których jesteśmy dostawcą. Wśród naszych propozycji znajdując się asortyment marki:
● MOOVEN – komponenty do produkcji i montażu rolet,
● YOODA – napędy i sterowania do automatyzacji osłon okiennych, w tym rolet zewnętrznych i wewnętrznych, markiz, bram,
● Cortino – napędy i sterowania do automatyzacji firan, zasłon oraz żaluzji i rolet rzymskich,
● TenPilot – automatyka do bram.