Odkryj nowe możliwości z pilotami AERO

2023-10-12 12:34   |   Views 179

W tym tygodniu wprowadzamy do oferty nową serię pilotów do żaluzji fasadowych i rolet – serię AERO. Te nowoczesne piloty dostępne są w wersji przenośnej i ściennej, oferując wiele zalet, które z pewnością usprawnią kontrolę nad żaluzjami fasadowymi i roletami.

Piloty AERO dedykowane są do sterowania w komunikacji dwukierunkowej. Dostępne są zarówno piloty 1-kanałowe, pozwalające na sterowanie jednym napędem lub grupą do 20 napędów, jak i piloty 15-kanałowe, które obsługują aż 15 napędów lub 15 grup po 20 napędów każda. Przenośne piloty AERO posiadają przyciski do sterowania impulsowego, co jest przydatne podczas kontroli rolet czy żaluzji. Natomiast piloty ścienne umożliwiają wywołanie pozycji ulubionej. Piloty AERO są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami systemu YOODA Smart Home, co oznacza pełną integrację w inteligentnym domu.

Zapoznaj się z ofertą już teraz. Innowacyjne piloty AERO pozwalają na jeszcze bardziej zaawansowane sterowanie żaluzjami fasadowymi i roletami. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, aby dowiedzieć się więcej.

 
 

 
strzałka-01 YOODA Smart Home
 
strzałka-01 Piloty do napędów 2-kierunkowych
 
strzałka-01 Napędy rurowe 2-kierunkowe
 
»
«