Powrót napędu Rollbox 3.0 w nowych kolorach

2023-09-28 13:14   |   Views 147

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty powraca napęd łańcuszkowy Rollbox 3.0, który znacząco ułatwi automatyzację żaluzji i rolet wewnętrznych. To jednak nie wszystko!

Teraz możecie wybierać spośród pięciu nowych kolorów: antracyt, beż, złoty dąb, brąz i srebrny. Dzięki nim, okna staną się funkcjonalne a szeroki wybór kolorystyczny pozwoli na idealne dopasowanie do wystroju wnętrz.

Przypominamy najważniejsze funkcje napędu Rollbox 3.0. Posiada on trzy wymienne koła napędowe, które można dopasować do rodzaju łańcuszka, co gwarantuje płynną pracę. Dodatkowo napęd wyposażony jest w akumulator, co umożliwia montaż bez konieczności podłączania źródła zasilania. Napęd jest kompatybilny z systemem YOODA Smart Home, co oznacza, że można zarządzać nim za pomocą aplikacji na smartfonie, sterować nimi zdalnie i dostosować harmonogramy pracy rolet do osobistych potrzeb.

Dzięki napędowi Rollbox 3.0 możesz zdalnie zarządzać roletami wewnętrznymi i żaluzjami, a nowe kolory umożliwią dostosowanie ich do własnych preferencji.


 
strzałka-01 Napędy łańcuszkowe
 
strzałka-01 Panel solarny
 
»
«