Szybkoobrotowe napędy do bram

2018-08-23 08:23   |   Views 271

Już od kilku lat branża szeroko rozumianej automatyzacji budynków przeżywa swój rozkwit, w efekcie czego pojawiają się coraz bardziej zróżnicowane potrzeby użytkowników.
 
W odpowiedzi na te oczekiwania, jako jedna z wiodących firm w zakresie automatyki do rolet na rynku, staramy się permanentnie poszerzać ofertę i dbać, aby nasze produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów.
 
Zautomatyzowanie pracy bram rolowanych jest jednym z najważniejszych rozwiązań przy budowie przydomowego garażu, dlatego też wprowadziliśmy dwa kolejne napędy dedykowane do bram: Napęd rurowy seria 59KM, 60 Nm, 26 obr./min. oraz Napęd rurowy seria 59KM, 80 Nm, 26 obr./min.
 
Napędy te zaliczają się do napędów szybkoobrotowych, dzięki którym pancerz rolety zwija się w ekspresowym tempie. Produkty te posiadają awaryjne otwieranie umożliwiające zwinięcie lub rozwinięcie bramy za pomocą korby w przypadku braku zasilania. Posiadają też mechaniczne wyłączniki krańcowe, które umożliwiają zatrzymanie silnika w ustalonej pozycji.
 
W ofercie pojawiły się również nowe uchwyty przeznaczone do napędów serii 59KM.
 


 
strzałka-01  Sprawdź wszystkie napędy rurowe
strzałka-01  Sprawdź wszystkie uchwyty
»
«