x
Zamów
2018-07-12 10:24
views: 154

URZĄDZENIA DWUKIERUNKOWE DO WNĘTRZ

Do systemu YOODA Smart Home dodajemy kolejne urządzenia, które pozwolą na zautomatyzowanie Twojego wnętrza. Napęd do rolet wewnętrznych 25 TES oraz napędy do zasłon DT72 LES i DT72 TES pozwolą na sterowanie dwukierunkowo osłonami wewnętrznymi. Napędy posiadają regulację położeń krańcowych, dzięki czemu możemy ustawić rolety czy zasłony zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami z dowolnego miejsca na świecie, otrzymując przy tym informację zwrotną o wykonanej czynności.

Napęd do rolet wewnętrznych 25 TES wyposażony jest również w funkcję regulacji prędkości, co pozwala na dopasowanie szybkości pracy napędu do rodzaju posiadanych rolet.

Napędy do zasłon serii DT72 posiadają natomiast wyłączniki przeciążeniowe, dzięki którym w momencie zacięcia się zasłony samoistnie się wyłączą. Posiadają także funkcję Motion Touch umożliwiającą intuicyjne sterowanie osłoną – wystarczy lekko pociągnąć zawieszony materiał, a napęd sam zarejestruje intencje użytkownika i dokończy ruch na całej długości karnisza. Dodatkowo DT72 TES wyposażony jest w przewód zasilający, który może być umieszczony na górze napędu, co daje to możliwość ukrycia przewodu w napędzie.
 
Poprzez dodanie do systemu dwukierunkowego Smart Home nowych urządzeń, możemy stworzyć kompletny system automatyzacji osłon w naszym domu oraz tworzyć wiele scenariuszy w zależności od potrzeb użytkownika.
 

 

DT72EN_A
DT72LE z baterią_A
2-kier CORTINO- mniejsze-01
 
GOOGLE P_PL
 

 
strzałka-01  Karnisze
 
strzałka-01  Akcesoria do karniszy
 
Zobacz w sklepie