URZĄDZENIA DWUKIERUNKOWE DO WNĘTRZ

2018-07-12 10:24   |   Views 386

Do systemu YOODA Smart Home dodajemy kolejne urządzenia, które pozwolą na zautomatyzowanie Twojego wnętrza. Napęd do rolet wewnętrznych 25 TES oraz napędy do zasłon DT72 LES i DT72 TES pozwolą na sterowanie dwukierunkowo osłonami wewnętrznymi. Napędy posiadają regulację położeń krańcowych, dzięki czemu możemy ustawić rolety czy zasłony zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami z dowolnego miejsca na świecie, otrzymując przy tym informację zwrotną o wykonanej czynności.

Napęd do rolet wewnętrznych 25 TES wyposażony jest również w funkcję regulacji prędkości, co pozwala na dopasowanie szybkości pracy napędu do rodzaju posiadanych rolet.

Napędy do zasłon serii DT72 posiadają natomiast wyłączniki przeciążeniowe, dzięki którym w momencie zacięcia się zasłony samoistnie się wyłączą. Posiadają także funkcję Motion Touch umożliwiającą intuicyjne sterowanie osłoną – wystarczy lekko pociągnąć zawieszony materiał, a napęd sam zarejestruje intencje użytkownika i dokończy ruch na całej długości karnisza. Dodatkowo DT72 TES wyposażony jest w przewód zasilający, który może być umieszczony na górze napędu, co daje to możliwość ukrycia przewodu w napędzie.
 
Poprzez dodanie do systemu dwukierunkowego Smart Home nowych urządzeń, możemy stworzyć kompletny system automatyzacji osłon w naszym domu oraz tworzyć wiele scenariuszy w zależności od potrzeb użytkownika.
 

 

DT72EN_A
DT72LE z baterią_A
2-kier CORTINO- mniejsze-01
 
GOOGLE P_PL
 

 
strzałka-01  Karnisze
 
strzałka-01  Akcesoria do karniszy
 
Zobacz w sklepie
»
«