YOODA DRY EXPERT – elektryczna suszarka do ubrań

2020-09-03 09:10   |   Views 541

Zainspirowani hasłem Technologia dla wygody staramy się poszerzać naszą ofertę o produkty, które wpłyną na komfort naszego życia. Tym razem portfolio marki YOODA zostało wzbogacone o elektryczną suszarkę do ubrań YOODA DRY EXPERT.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub miejsca na tradycyjne suszenie ubrań. Jej skuteczność docenimy szczególnie jesienią i zimą, gdy nie sprzyja pogoda i suszenie prania na zewnątrz jest czasem niemożliwe.

Suszarka sufitowa posiada system zdalnego podnoszenia i opuszczania i daje możliwość ustawienia dowolnej wysokości, na której chcemy wieszać lub suszyć pranie. Wyposażona jest w oświetlenie, wentylator, dzięki któremu nasze pranie będzie suszone ciepłym powietrzem oraz lampy bakteriobójcze, które pełną funkcję dezynfekcji.

Suszarką sterujemy bezprzewodowo – przy pomocy pilota można ją opuścić lub podnieść , włączyć lub wyłączyć funkcje suszenia, oświetlenie i lampę bakteriobójczą.

YOODA DRY EXPERT jest przyjazna tkaninom – imitując suszenie na świeżym powietrzu nie niszczy ich i pozostawia je w idealnym stanie.

 

 
strzałka-01 Wyciskarka YOODA JUICE
strzałka-01 YOODA Smart Home

»
«