Napęd, który przesuwa granice bezpieczeństwa

2024-02-15 09:50   |   Views 687

Wprowadzamy do naszej oferty nowoczesne napędy do rolet z zaawansowanym systemem detekcji przeszkód. Napędy typu EABS to doskonałe rozwiązanie do automatyzacji zarówno rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Największą zaletą napędów do rolet typu EABS jest ich zaawansowany mechanizm detekcji przeszkód. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, silnik natychmiast reaguje na opór na swojej drodze – zatrzymując się chroni zarówno roletę, jak i napotkaną przeszkodę. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo użytkowników, ale też chroni mienie przed uszkodzeniami i sprawia, że korzystanie z automatycznie sterowanych rolet staje się bezpieczne i komfortowe na co dzień.

Dzięki elektronicznym wyłącznikom krańcowym, można dokładnie ustawić pozycję rolety, a nawet zaprogramować ulubioną trzecią pozycję, zapewniając komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu. Wbudowany odbiornik radiowy umożliwia proste i wygodne sterowanie roletami za pomocą pilota lub centrali YOODA Smart Home. Kompatybilność z systemem YOODA Smart Home pozwala na integrację z innymi elementami inteligentnego domu.

Wprowadzamy do oferty 7 napędów, w tym 4 modele 45EABS oraz 3 modele 35 EABS o różnej mocy. Taka różnorodność gwarantuje klientom szeroki wybór, który pozwoli dopasować model do indywidualnych potrzeb. Napędy do rolet typu EABS stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nowoczesnego, wygodnego i bezpiecznego sposobu zarządzania roletami w swoim domu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 
znaczek robaczek-01

GOOGLE P_PL
Pobierz a App Store-01
 
 
strzałka-01 Seria EABS
 
strzałka-01 System YOODA Smart Home
»
«