Nowe 2-kierunkowe piloty do żaluzji

2024-02-01 11:05   |   Views 385

Mamy przyjemność zaprezentować pięć nowych pilotów do sterowania żaluzjami. Dedykowane są one zarówno żaluzjom wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Dają one możliwość sterowania napędami dwukierunkowymi umożliwiając integrację z systemem YOODA Smart Home.

Seria MAGNETIC DELUXE i MAGNETIC PRO cechuje się eleganckim designem oraz magnetycznym uchwytem, który sprawia, że obsługa pilotów staje się wyjątkowo wygodna. Dostępne modele 1-kanałowe lub 15-kanałowe oferują możliwość sterowania od jednego do aż 300 napędów. Dodatkowo, opcja wyłączania nieaktywnych kanałów pozwala dostosować piloty do indywidualnych potrzeb, sprawiając, że korzystanie z nich staje się jeszcze bardziej intuicyjne. Dzięki przyciskom do sterowania impulsowego, każdy z pilotów umożliwia precyzyjne sterowanie żaluzjami.

Pilot ścienny MAGNETIC to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pilot zawsze na miejscu. Dostępny w wersji 1-kanałowej, łączy w sobie stylowy design z prostotą obsługi. Kompatybilność z systemem YOODA Smart Home sprawia, że możesz bezproblemowo integrować go ze swoim inteligentnym domem. Podobnie jak piloty przenośne posiada przyciski do sterowania impulsowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 
 

 
strzałka-01 YOODA Smart Home
 
strzałka-01 Piloty do napędów 2-kierunkowych
 
strzałka-01 Napędy rurowe 2-kierunkowe
 
»
«