Nowe funkcje w aplikacji na system Android

2024-01-26 08:11   |   Views 715

Nasza aplikacja mobilna właśnie przeszła aktualizację, wprowadzając szereg nowych funkcji, które sprawiają, że kontrola nad domem jest bardziej intuicyjna. Nowa wersja umożliwia podział napędów i urządzeń według ich rodzajów. Dzięki temu kontrola nad tym, co dzieje się w poszczególnych pomieszczeniach, staje się jeszcze prostsza. Z łatwością możesz sterować zasłonami w salonie, oświetleniem w sypialni, czy osłonami zewnętrznymi domu, a to wszystko z głównego ekranu aplikacji.

Nowa wersja aplikacji daje także szybszy dostęp do grup i poszczególnych urządzeń umożliwiając płynne przełączanie między nimi, sprawdzanie ich statusu oraz dostosowywanie ustawień bez konieczności zbędnego klikania. Informacje o scenariuszach stały się bardziej przejrzyste, umożliwiając sprawdzenie ilości zdefiniowanych włączonych i wyłączonych wyzwalaczy godzinowych oraz astronomicznych bezpośrednio na liście scenariuszy. To jeszcze bardziej ułatwia codzienne korzystanie z aplikacji.

Zaktualizowana wersja aplikacji posiada nowy, przejrzysty układ graficzny oraz możliwość przełączenia w tryb ciemny. Korzystanie z niego przyczynia się do oszczędzania energii, przedłużenia czasu pracy baterii oraz redukuje zmęczenie wzroku.

Dziękujemy, że jesteście z nami i korzystacie z naszej aplikacji mobilnej. Mamy nadzieję, że nowe funkcje przypadną Wam do gustu, a korzystanie z naszej aplikacji stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. W dalszym ciągu trwają prace nad wprowadzeniem tych zmian w aplikacji na system IOS.

 
 
 


 
strzałka-01 YOODA Smart Home
 
strzałka-01 Przewodnik po seriach napędów smart
 
strzałka-01 Napędy rurowe 2-kierunkowe
 
»
«