Nowe serie napędów do bram garażowych

2019-07-04 10:41   |   Views 453

Wprowadzamy kolejne serie napędów do bram segmentowych i uchylnych marki TenPilot.
 
Seria napędów garażowych ECO stworzona została z myślą o fanach majsterkowania. Napęd ECO 600N jest wersja podstawową napędów garażowych, zaprojektowany tak, aby instalację i konfigurację można było wykonywać samodzielnie. Silnik pasuje do większości modeli bram garażowych dostępnych na rynku, a dzięki zestawowi uchwytów montażowych w komplecie – instalacja będzie sprawna i szybka.

Seria napędów garażowych PRO oprócz funkcji standardowych takich jak w napędach UNIVERSAL posiada kilka dodatkowych opcji.
Silniki wyposażone są w kieszeń na baterię, gdzie możemy schować akumulator. To bardzo estetyczne i praktyczne rozwiązanie, gdyż akumulator jest niewidoczny a zarazem niezbędne w sytuacji braku prądu. Dodatkowo jeden z silników posiada udźwig 1200N i jest przeznaczony do dużych bram o wysokości nawet do 3,5 metra. Napędy PRO charakteryzuje również nowoczesny wygląd oraz duże zewnętrzne przyciski, które ułatwiają sterowanie w przypadku braku pilota.

 
Dla użytkowników naszego Systemu YOODA Smart Home 2 mamy świetną informację: widget do sterowanie bramą jest już dostępny w aplikacji na Android. Możecie dołączyć bramę garażową do Waszego Inteligentnego Domu!!!
 

 

 


 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie napędy
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie szyny
 
strzałka-01 Sprawdź wszystkie piloty
»
«